Yakışır oğlumuza!

by

YAKIŞIR OĞLUMUZA Babası başbakan olduğu yıllarda o’nu bir işadamı, hayrına ABD’de okutuyordu. Olsun!.. Birkaç yıl önce ABD başkanı BUSH o’na Dünya Bankasında iş bulmuştu. Olsun!.. Evvelce evi, arabası falan yoktu.Şimdi trilyonluk evleri, arabaları hatta gemicikleri var. Olsun!.. … Aşağıdaki gibi bir ”bakkal dükkanına” ihtiyacı vardı, Allah onu da verdi!.. OLSUN, YAKIŞIR OĞLUMUZA!.. Babasının televizyonlara çıkıp: ”Mahallelerdeki bakkal dükkanlarını kapatın” demesinin sebebi şimdi anlaşılıyor.

——————————————— (Tezgah böyle hazırlanır. ) YAKIŞIRRRR BEEE!.. Kimin oğlu o!.. BİM marketlerini Başbakanın 28 yaşındaki oğlu aldı. Bakkallar kapanıyor, Bildiğimiz gibi ilaçlar da artık, marketlerde de satılacak. Tabi her markette değil. Şimdilik sadece BİM Marketlerinde. Bugünkü bu görüntünün temelleri taa iki yıl öncesinden atılmaya başlanmıştı. Bildiğimiz gibi 2-3 yıl öncesi itibariyle BİM marketleri bu kadar yoğun değildi.

Ama, Bugün 30 bin nüfuslu küçük bir ilçede bile, 6-7 bazılarında 8-9 şubesi olan BİM marketleri, bu ilaç paradigmasının uzantısı olarak çoğaltılması işlemi şuurlu şekilde gerçekleşti.

Bildiğimiz gibi Cüneyd Zapsu denen biri BİM hisselerini sattı ve bu satış akabinde en büyük payı Sayın Başbakanın 28 yaşındaki oğlu aldı. Hani şu 26 yaşında 13 tane şirketin CEO sunu yapabilecek beceri ve kapasite(!)deki oğlu… Ve bunun diğer temelleri hükümet ile Eczacılar arasında bir ay öncesinde yaklaşık 2000 kalem ilaç üzerinde fiyat anlaşmazlığı yüzünden çıkan sonuçta atıldı.
Mahalle bakkallarıda teker teker kapatlıyor. Vergi indirimi, Kredi, Af , YOOOKKK onlara. Veeeeeeeeee, ne diyelim, (Tezgah böyle hazırlanır. ) Vatana Millete Hayırlı Uğurlu Olsun ……. Şimdi biliyon dimi, BİM e verdiğin her kuruş, Erdoğan ailesinin cebine giriyor.

2.NOT AŞAĞIDA OKUYUN LÜTFEN…………….

Rakı, Amerikalı’nın.

Finansbank Yunanlı’nın …

Oyakbank Hollandalı’nın.

Denizbank Belçikalı’nın.

Türkiye Finans Kuveytli’nin.

TEB Fransız’ın. Cbank İsrailli’nin.

MNG Bank Lübnanlı’nın.

Alternatif Bank Yunanlı’nın.

Dışbank Hollandalı’nın.

Şekerbank Kazak’ın.

Yapı Kredi’nin yarısı İtalyan’ın.

Turkcell’in yarısı Finli’nin Rus’un.

Beymen’in yarısı Amerikalı’nın.

Enerjisa’nın yarısı Avusturyalı’nı n.

Garanti’nin yarısı Amerikalı’nın.

Eczacıbaşı İlaç, Çek’in. İzocam, Fransız’ın.

TGRT (Fox) Amerikalı’nın.

Demirdöküm Alman’ın.

Döktaş Fransız’ın.

Süper FM Kanadalı’nın.

Hepsi TÜRK’tü. Sadece 4,5 yıl önce. Çok önemli ….

B O R ASIL DEĞERİ 9 (DOKUZ) trilyon DOLAR DIKKAT 9 MILYAR VEYA 9 MİLYON DEGIL 9 trilyon DOLAR … ABD SADECE 40 KIRK MİLYON dolara KAPATACAK. YAZIKLAR OLSUN …. KAPTIRANA, verene SUSUP SEYREDENE …. Hepinizin Bildiği GİBİ ETİBANK öZELLESTİRİLECE. (VE ALICISI AMERIKA VE BOR İŞLETMELERİ ETİBANK bünyesinde. Konulan FİYAT 40 MİLYON $. Yaşadığın DÜNYAYI SORGULAYAMIYORSAN, BARİ ÜLKENİ SORGULA ….

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: